Okulary sportowe TITAN

X633S ZIELONY BŁYSZCZĄCY KUP

Model Titan to bardzo nowoczesne rozwiązanie zarówno w góry, nad wodę jak i do różnych aktywności sportowych. Możliwość zamontowania władki optyczej lub wymiany zauszników na gumowy pasek powoduje że jest to model bardzo uniwersalny dla każdego. Dodatkowo wysokiej jakości wymienne soczewki dają użytkownikowi maksymalną wydajność i ochronę.
Zgodny z normą BS EN ISO 12312-1:2013

okulary przeciwsłoneczne sportowe TITAN X633S (soczewki cynobrowe)
VE5 Cynober Kat. 3

XTR Karbon8, soczewki optyczne (klasy I) zapewniają maksymalną ochronę przed promieniowaniem UVA / UVB i szkodliwym światłem niebieskim do 400 nm. Nie powodują zniekształceń obrazu z wysoką odpornością na uderzenia. Soczewki o zabarwieniu cynobrowym są przyjazdne dla oka, redukują odblask i zachowują naturalną równowagę kolorów. W warunkach słabego oświetlenia zwiększają ostrość i zmniejszają zmęczenie oczu.

Oprawki BLOC zostaly uformowane z twardego i dopasowywalnego materiału Karbon TX™ wtryskiwanego do wewnątrz i są ręcznie wykończone. Są one elastyczne, lekkie i zaprojektowane zostały dla optymalnego komfortu, dopasowania i wydajności. Sportowe zawiasy oferują zarówno wytrzymałość jak i wydajność. W pełni formowane hipoalergiczne noski oraz antypoślizgowe hipoalergiczne zauszniki zapewniają komfort i dopasowanie.

Warianty kolorystyczne modelu TITAN z jedną soczewką