Okulary fotochromowe TITAN

PH630S CZARNY MATOWY KUP

Model Titan to bardzo nowoczesne rozwiązanie zarówno w góry, nad wodę jak i do różnych aktywności sportowych. Możliwość zamontowania władki optyczej lub wymiany zauszników na gumowy pasek powoduje że jest to model bardzo uniwersalny dla każdego. Dodatkowo wysokiej jakości wymienne soczewki dają użytkownikowi maksymalną wydajność i ochronę.
Zgodny z normą BS EN ISO 12312-1:2013

okulary przeciwsłoneczne sportowe fotochromowe TITAN
Fotochromatyczne zakres Kat. 1 - 3

XTR Karbon8, soczewki optyczne (klasy I) zapewniają maksymalną ochronę przed promieniowaniem UVA / UVB i szkodliwym światłem niebieskim do 400 nm. Nie powodują zniekształceń obrazu z wysoką odpornością na uderzenia. Soczewki fotochromatyczne automatycznie dostosowują się do zmieniającego się światła, stopniowo ciemnieją pod wpływem zwiększającego się natężenia światła UV i powracają do stanu pierwotnego gdy nie są pod ich działaniem. Zakres soczewek to kategoria 1 - 3, czyli przepuszczalność światła wynosi od 80% do 8% w zależności od warunków oświetleniowych. Model PH630S ze względu na zastosowane soczewki nie nadaje się do jazdy o zmierzchu lub w nocy.

Oprawki BLOC zostaly uformowane z twardego i dopasowywalnego materiału Karbon TX™ wtryskiwanego do wewnątrz i są ręcznie wykończone. Są one elastyczne, lekkie i zaprojektowane zostały dla optymalnego komfortu, dopasowania i wydajności. Sportowe zawiasy oferują zarówno wytrzymałość jak i wydajność. W pełni formowane hipoalergiczne noski oraz antypoślizgowe hipoalergiczne zauszniki zapewniają komfort i dopasowanie.

Warianty kolorystyczne modelu TITAN z jedną soczewką