Okulary sportowe polaryzacyjne TITAN

P630S CZARNY MATOWY KUP

Model Titan to bardzo nowoczesne rozwiązanie zarówno w góry, nad wodę jak i do różnych aktywności sportowych. Możliwość zamontowania władki optyczej lub wymiany zauszników na gumowy pasek powoduje że jest to model bardzo uniwersalny dla każdego. Dodatkowo wysokiej jakości wymienne soczewki dają użytkownikowi maksymalną wydajność i ochronę.
Zgodny z normą BS EN ISO 12312-1:2013

okulary przeciwsłoneczne sportowe polaryzacyjne TITAN
Polaryzacyjne Kat. 3

XTR Karbon8, soczewki optyczne (klasy I) zapewniają maksymalną ochronę przed promieniowaniem UVA / UVB i szkodliwym światłem niebieskim do 400 nm. Nie powodują zniekształceń obrazu z wysoką odpornością na uderzenia. Zaawansowane soczewki polaryzacyjne BLOC praktycznie całkowicie eliminują nieprzyjemne odblaski z powierzchni odbijających co czyni je odpowiednimi do jazdy pojazdami czy wodnych i zimowych zajęć.

Oprawki BLOC zostaly uformowane z twardego i dopasowywalnego materiału Karbon TX™ wtryskiwanego do wewnątrz i są ręcznie wykończone. Są one elastyczne, lekkie i zaprojektowane zostały dla optymalnego komfortu, dopasowania i wydajności. Sportowe zawiasy oferują zarówno wytrzymałość jak i wydajność. W pełni formowane hipoalergiczne noski oraz antypoślizgowe hipoalergiczne zauszniki zapewniają komfort i dopasowanie.

Warianty kolorystyczne modelu TITAN z jedną soczewką