Gogle narciarskie i snowboardowe SPIRIT 3 OTG

STW1 CZARNE BŁYSZCZĄCE KUP

Gogle BLOC Spirit 3 OTG to gogle dla osób noszących okulary optyczne. Pozwalają na pozostawienie okularów na nosie. Są one głębsze, posiadają specjalne wcięcia na oprawki dzięki temu możemy używać naszych okularów korekcyjnych razem z goglami, które idealnie się dopasowują i nic nie przeszkadza aby czuć się w nich komfortowo. Model Spirit 3 OTG to gogle dla każdego zoptymalizowane do średnich oraz dużych twarzy.
Gogle BLOC są zgodne z europejską dyrektywą 89/686/EEC zgodnie z normą EN174:2001.

gogle narciarskie i snowboardowe SPIRIT 3 OTG
Golden Eye - Kat.2 / Przepuszczalność światła 43-18% / soczewki lekko przyciemnione dla średniego do jasnego oświetlenia.

Podwójne soczewki XT6000 z technologią artic™ Anti-fog. Zewnętrzna soczewka wykonana z poliwęglanu odpornego na uderzenia (UV400).

Ramka wykonana została z poliuretanu jest bardzo mocna i elastyczna, posiada zintegrowany system wentylacyjny. Posiada podówjną piankę (Thermo Face Foam) oraz delikatny, bardzo przyjemny polar przylegający do twarzy (Tri-Fleece) nadający komfort, dopasowanie i ciepło. Specjalnie wyprofilowana pianka z wcięciami zapobiega obcieraniu oprawek o skórę. W pełni regulowany 4 centymetrowy elastyczny pasek daje możliwość idealnego dopasowania (kompatybilność z kaskami).

Warianty kolorystyczne modelu SPIRIT 3 OTG